Територію навколо Пирогово перетворюють на сміттєзвалище.

20.04.2019

Мешканці Голосіївського району скаржаться на екологічну проблему, пов’язану із земельною ділянкою по вул. Пироговский шлях, 94а.

Це місцина в районі полігону зберігання ТПВ №5. Про скарги та ситуацію в цілому повідомив заступник голови комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Вадим Іванченко.

У зверненні, яке підписало більше десяти ОСН Голосіївського району, сказано, що згадана ділянка попереднім складом Київради була виділена під будівництво сміттєпереробного і сміттєсортувального заводу побутових відходів. Але на думку місцевих жителів, земля була виділена з порушеннями.

Зокрема, вказана ділянка розташовується в зоні охоронюваного ландшафту та в межах регулювання забудови Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогово», що забороняє на цій території будівництво капітальних будівель і споруд.

Крім того, заявники стверджують, що довгий час на території, яка раніше використовувалася під сміттєсортувальну станцію, знаходиться великий обсяг сміття. При цьому, на їхню думку, уповноважені органи не в змозі вивезти це сміття, що створює дискомфорт жителям мікрорайону «Пирогов».

Вадим Іванченко попросив Віталія Кличка доручити структурним підрозділам ліквідувати звалище, прийняти рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки і позбавити власника права користування нею.

XVII МІЖНАРОДНИЙ...
VII Всеукраїнський...
Удосконалення національної...