VII Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю

Результат пошуку зображень за запитом "VII Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю"

25-27 вересня 2019 р. в місті Вінниці буде проведений “VII Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю”. Організатори запрошують учених, інженерів, спеціалістів-екологів державних управлінь, студентів, аспірантів, експертів, бізнесменів взяти участь у з’їзді.

СЕКЦІЇ

1. Технології захисту навколишнього середовища та інженерія довкілля. Техногенно-екологічна безпека України і прогнозування ризиків. Переробка та утилізація промислових і побутових відходів

2. Проблеми забруднення водних об’єктів. Сучасні екотехнології водоочищення та водопідготовки. Інтегроване управління водними ресурсами.

3. Моделювання і моніторинг довкілля. Геоінформаційні системи і технології. Прилади та методи контролю стану навколишнього середовища.

4. Проблеми загальної екології, захисту біосфери та глобальних змін клімату. Раціональне викори-стання природних ресурсів, збереження та відтворення екосистем і екомережі.

5. Альтернативні (відновлювальні) джерела енергії та екологічно чисті технології.

6. Хімія довкілля та екотоксикологія. Екологія людини та екотрофологія.

7.  Соціально-економічні проблеми сталого розвитку.  Екологічна освіта, виховання і культура. Регіональна екополітика,  екологічні проблеми м. Вінниці, Поділля та України.

Веб-сайт конференции: http://eco.com.ua/content/vii-vseukrayinskyy-zyizd-ekologiv-z-mizhnarodnoyu-uchastyu-vinnycya-25-27-veresnya-2019

Разом ми зробимо країну краще
Візьми участь у заході ECOCONTROL, допожи Україні
XVII МІЖНАРОДНИЙ...
VII Всеукраїнський...
Удосконалення національної...