Тринадцятий міжнародний конгрес «ЕТЕВК-2020» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація)

Міністерство  розвитку громад та територій України  запрошує Вас взяти участь в тринадцятому Міжнародному Конгресі і Технічній виставці «ЕТЕВК-2020» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація), який відбудеться в  червні 2020 року у м. Чорноморськ Одеської області.

Цей Конгрес вважається найбільш вагомим і авторитетним форумом спеціалістів у сфері теплопостачання, питного водопостачання, водовідведення, екології, економіки, управління тощо. Під час роботи «ЕТЕВК-2020» на професійному рівні буде проаналізовано та обговорено найактуальніші проблеми, від вирішення яких залежить подолання кризи у галузях тепло-, водопостачання, водовідведення, поводження з відходами та її подальший сталий розвиток. Також буде розглянуто не менш важливі питання стосовно отримання та використання коштів міжнародних фінансових організацій, енергозбереження, розвитку сучасних технологій, матеріалів, реагентів, обладнання та інші.

 

За довідками звертатися до Секретаріату Конгресу: ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (ДП «НДКТІ МГ»); вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, Україна, 03035; тел.: +380 (44) 248-23-75; 248-23-55; факс 248-23-19; E-mail: etevk@nikti.org.ua ; сайт http://etevk.org.ua .