На Харківщині екологів не пустили на ТОВ “Богодухівський молокозавод”, який звинувачують у забрудненні річки

30.01.2020

Екологічних інспекторів не допустили до перевірки на ТОВ “Богодухівський молокозавод”. За даними інспекції, до відомства звернувся громадянин із заявою про те, що стан води в річці Мерла викликає занепокоєння. Чоловік заявив, що, на його думку, молокозавод здійснює скид шкідливих відходів.

Інспекція погодила з Міністерством енергетики та захисту довкілля проведення позапланової перевірки підприємства. Інспектори мали перевірити стан дотримання вимог підприємством природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами, охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів, використання та охорони земель.

Але інспекторів до проведення перевірки не допустили. Про що був складений відповідний акт разом із представником підприємства.

Інспекція також направила інформацію про вказаний факт до прокуратури Харківської області та ГУ НП в Харківській області для вжиття заходів реагування.

Посилання: https://kh.depo.ua/ukr/kh/na-kharkivshchini-ekologiv-ne-pustili-na-zavod-yakiy-zvinuvachuyut-u-zabrudnenni-richki-202001301104637