Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча заплатив 10 млн штрафу через шкоду екології

20.02.2020

Компанія “Метінвест” сплатила понад 10 млн збитків, заподіяних державі у сфері екології в зв’язку з діяльністю металургійного комбінату ім. Ілліча в Маріуполі.
“У ході позапланової перевірки ПрАТ “ММК Ілліча” за дорученням прем’єр-міністра, було встановлено, що це підприємство порушує законодавство у сфері поводження з відходами виробництва.
Державними інспекторами були нараховані збитки на суму понад 10 мільйонів гривень, які підприємство сплатило в повному обсязі у досудовому порядку. Без заперечень”, – повідомили в Держекоінспекції України, додавши, що це сталося вперше за всю історію існування інспекції.
При цьому в Держекоінспекції зазначили, що штрафи – лише вимушений захід, який має стимулювати власників підприємств проводити модернізацію і зменшувати викиди, але не самоціль. Підприємства мають системно працювати над зниженням негативного впливу на довкілля.

Посилання: https://censor.net.ua/ua/news/3176824/mariupolskyyi_metkombinat_im_illicha_zaplatyv_10_mln_shtrafu_cherez_shkodu_ekologiyi_firsov_dokument