Розлив нафтопродуктів у Чорноморську: АМПУ не допускає Держекоінспекцію на територію порту

26.11.2020

Спеціалістів Державної екологічної інспекції Адміністрація морських портів не допускає на територію порту для перевірки ситуації із буксиром “Аметист” щодо забруднення акваторії. Про це сказала заступниця голови комісії із ліквідації Державної екологічної інспекції в Одеській області Анна Матвієнко.

“Філія АМПУ Державну екологічну інспекцію не пускає на свою територію для обстеження акваторії… Є 670-а постанова (Кабінету міністрів – ред.), “Порядок взаємодії АМПУ і Державної екологічної інспекції”, і повністю от такі от ситуації покладені на екологів АМПУ. І у разі виявлення будь-якого забруднення акваторії порту – вони зобов’язані нас повідомити… Наразі жодного повідомлення ми не отримали. Відповідно, на територію порту нас ніхто не допускає. Ми підготували певні запити, відправили – реакції нуль”, – сказала Матвієнко.

При цьому, Адміністрація морського порту “Чорноморськ” заявила, що поширена у ЗМІ інформація про розлив нафтопродуктів із тонучого морського буксира “Аметист” не відповідає дійсності.

Посилання:  https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1904679-rozliv-naftoproduktiv-u-chornomorsku-ampu-ne-dopuskaye-derzhekoinspektsiyu-na-teritoriyu-portu