Порушено кримінальне провадження проти ТОВ “ТД “Білогір’я молокопродукт” через забруднення річки Горині

28.01.2021

На адресу Державної екологічної інспекцією у Хмельницькій області впродовж липня-вересня 2020 року надходили численні звернення від жителів сіл Українка, Тростянка та Білогір’я (Білогірського району) щодо порушень вимог природоохоронного законодавства ТОВ “Торговий Дім “Білогір’я молокопродукт.

Держінспектори з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області в грудні минулого року провели обстеження території Білогірської селищної ради від полів фільтрації ТОВ “ТД “Білогір’я молокопродукт” до скиду стічних вод у річку Горинь. В результаті обстеження було виявлено забруднення річки Горинь стічними водами підприємства, що в свою чергу створює негативний вплив на водний об’єкт та небезпеку для довкілля.

Зважаючи на ситуацію що склалась, та з метою вжиття термінових заходів в частині припинення порушення природоохоронного законодавства та нанесення шкоди довкіллю регіону, Інспекція негайно звернулась до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про порушення правил охорони вод, за результатами розгляду якого Білогірським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження.

Посилання https://khm.depo.ua/ukr/khm/molokopererobne-pidpriemstvo-z-khmelnichchini-potrapilo-pid-kriminal-202101281277824